Sinema

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?
Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?
Gösterim Tarihi :
19 Ocak 2018 Cuma
Yönetmen :
Kamil Çetin
Tür :
Komedi
Oyuncular :
Enes Batur, Ceyda Düvenci, Bekir Aksoy, Bilal Hancı, Atakan Özyurt
Senaryo :
Yapım :
2017 Türkiye


Enes Batur içine kapanık bir çocuktur. Polis olan babası ve hemşire olan annesi ile neredeyse hiç zaman geçiremez. 6 yaşındayken babası Enes Batur'a bilgisayar alır ve tüm dünyası o olur. Okulda da her zaman dışlanan bir çocuk olmuştur. Çocukluğundan beri çevresindeki herkes tarafından sevilmenin hayalini kuran Enes Batur'un artık başka bir hayali daha vardır; YouTuber olmak. Fakat bu hayali ailesi tarafından desteklenmez, üniversite sınavına hazırlanması için onu zorlarlar. Enes Batur, zor bir karar vermek zorunda kalır; ya hayallerinin peşinden koşup YouTuber olacaktır ya da üniversite sınavına çalışacaktır.
Gösterimdeki Filmler
Tavşan Peter
(Peter Rabbit)

Y: Will Gluck
Yaramaz tavşan Peter ve arkadaşı, boş bir kır evini sahiplenmişlerdir. Eve yerleşen kahramanlar günlerini gün etmekte ve sakin bir hayat sürmektedir. Ancak bu durum, sura... » »


Seanslar »» Fragman »»
Canavar Gibi Frankenstein

Y: Özgür Bakar
İstanbul'un Balat ilçesinde üç kağıtçı ve dolandırıcı biri olarak tanınan Gürbüz, cep telefonu satışı yapmaktadır. Bir gün, mafya babası Sarı Kenan (Hüseyin Elmalıpınar) ... » »


Seanslar »» Fragman »»
Görevimiz Tatil

Y: Murat Şeker
4 ferdi olan Mutlu ailesinin aile reisi Sıtkı, cimriliğiyle bilinen bir adamdır. Eşi Türkan ise yaşadığı hayattan bıkmış, kocasının aileye olan ilgisizliğinden şikayetçid... » »


Seanslar »» Fragman »»
Samson

Y: Bruce Macdonald
Eski Ahit'in akıllara kazınan kahramanı Samson, insanüstü güçlere sahip olan bir adamdır. Silah olarak kullandığı oyma bir kemik sayesinde düşmanlarını darmaduman etmekte... » »


Seanslar »» Fragman »»
Beni Adınla Çağır
(Call Me By Your Name)

Y: Luca Guadagnino
1983 yılı yazı sırasında 17 yaşındaki Amerikalı-İtalyan Elio Perlman günlerini ailesinin İtalya'nın kuzeyindeki 17. yüzyıldan kalma villasında klasik müzik yaparak, okuya... » »


Seanslar »» Fragman »»
Kırlangıçlar Susamışsa

Y: Muhammet Çakıral
Murat, Karadeniz'in yeşil ile iç içe geçmiş bir dağ köyünde kendi halinde yaşayan bir fotoğrafçıdır, aynı zamanda bölgede belgesel filmler çekerek yaşar. Köyde sakin bir ... » »


Seanslar »» Fragman »»
Alem-i Cin

Y: Özgür Bakar
Genç bir kadın olan Yeliz, 25. doğum gününden sonra kabus görmeye başlar. Başlarda durumu pek önemsemese de kabus görmeye devam ettikçe korkuya kapılır. Durumu daha da ci... » »


Seanslar »» Fragman »»
Dünyanın Bütün Parası
(All The Money In The World)

Y: Ridley Scott
Amerika'nın sayılı zenginlerinden olan John Paul Getty'nin 16 yaşındaki torunu kaçırılır. Fidye olarak 17 milyon dolar istenmektedir. John Paul Getty Jr.'ın annesi Gail, ... » »


Seanslar »» Fragman »»
Mutlu Canavar Ailesi
(Happy Family)

Y: Holger Tappe
Wishbone ailesi mutlu olmaktan çok uzakta olan bir ailedir. Bir aile olarak yeniden bağlanma girişimi ailenin annesi Emma'dan gelir. Emma aileyi toplamak için eğlenceli b... » »


Seanslar »» Fragman »»
Sofra Sırları

Y: Ümit Ünal
Tv de aşçılık programı sunan popüler bir aşçının gerçek benliğinde seri katil yatmaktadır. Neslihan kocası tarafından aldatılmış bir kadındır. Bunu gruruna yediremeyen Ne... » »


Seanslar »» Fragman »»
Hadi Be Oğlum

Y: Bora Egemen
Bir balıkçı olan Ali, hayatını küçük oğlu Efe'ye adamıştır. Ali’nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan E... » »


Seanslar »» Fragman »»
Kapıdaki Sır

Y: Mehmet Ali Zaim
200 yıl önce bir kadının kocası tehlikeli bir tarikat ile bir anlaşma yapar. Ancak bir süre sonra yaptığı anlaşmaya bağlı kalmayarak tarikatın kurallarını çiğner. Adam bu... » »


Seanslar »» Fragman »»
Kara Panter
(Black Panther)

Y: Ryan Coogler
Babasının ölümünden sonra Wakanda Kralı olan T'Challa, hakkı olan tahta sahip çıkmak için izole yaşayan ancak teknolojik açıdan ileri seviyede olan halkına geri döner. An... » »


Seanslar »» Fragman »»
Özgürlüğün Elli Tonu
(Fifty Shades Freed)

Y: James Foley
Jamie Dornan ve Dakota Johnson, dünya çapında çok satan “Elli Ton” fenomeninin üçüncü bölümünden uyarlanan 'Özgürlüğün Elli Tonu' filminde Christian Grey ve Anastasia Ste... » »


Seanslar »» Fragman »»
Güzel Adam Süreyya

Y: Gökçe Kaan Demirkıran
Eyüp’de doğan çocukluğu ise Zeytinburnu’nda geçen Süreyya Soner, çok sevdiği dayısı onu Beşiktaşlı yaptığında henüz 8 yaşındadır. Semt takımlarında kalecik yapan Süreyya,... » »


Seanslar »» Fragman »»
Kayhan

Y: Togan Gökbakar
Filmin hikayesi okulun geleneksel pilav gününe lise arkadaşlarını görmek için heyecanla gelen Kayhan’ın, kendisine hediye edilen 98 mezunları yıllığını görünce yaşadığı b... » »


Seanslar »» Fragman »»
Cebimdeki Yabancı

Y: Serra Yılmaz
Yedi eski dost bir akşam yemeğinde bir araya gelmeye karar verir. Herkes sofranın başında oturmuş sohbet etmekte, şen kahkahalar eşliğinde yemek yemektedir. Yemek sırasın... » »


Seanslar »» Fragman »»
Cin Çeşmesi

Y: Tuncer Gürbüz
Kardeş olan Raziye ve Kanber Hoca, Kamil ile Şerife’ye aşıktır. Fakat Kamil’in annesi Hatice oğlunu Raziye’den ayırır ve Kanber’in sevgilisi Şerife ile evlendirir. Sevdik... » »


Seanslar »» Fragman »»
Labirent: Son İsyan
(Maze Runner: The Death Cure)

Y: Wes Ball
Thomas ve arkadaşları Labirent'ten kurtulmalarının ardından hapsoldukları tesisten kaçmayı başarmış ve dünyayı pençesinde tutan acımasız organizasyon W.I.C.K.E.D.'e diren... » »


Seanslar »» Fragman »»
Ölümlü Dünya

Y: Ali Atay
8 kişiden oluşan geniş bir aile olan Mermer Ailesi, Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işletmektedir. Sıradan, sade bir yaşamları olan bu insanların, uzun süred... » »


Seanslar »» Fragman »»
Deliha 2

Y: Gupse Özay
Temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan ve sürekli başına dert açan Zeliha aşk hayatını bir kenara bırakıp artık kariyer yapmanın yolunu arar. Hayallerinde aşçı ol... » »


Seanslar »» Fragman »»
Arif v 216

Y: Kıvanç Baruönü
Esnaf Arif ve yakın arkadaşı robot 216'nın yeni maceralarını işleyecek olan filmde başrolleri Cem Yılmaz ile Ozan Güven üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Kıvanç ... » »


Seanslar »» Fragman »»
Bobi: Dikenlerin Gücü Adına!
(Bobby the Hedgehog)

Y: Jianming Huang
Gururlu ve kibirli Bobi, kirpi kabilesindeki en güçlü aynı zamanda da en isyankar ve sıradışı kirpidir. Tie Tui ile tutuştuğu kavgada yaralanan Bobi hafızasını kaybeder. ... » »


Seanslar »» Fragman »»
Aile Arasında

Y: Ozan Açıktan
21 yıllık eşinin aniden terk ettiği Fikret ve 21 yıllık müzisyen sevgilisi tarafından bırakılan müzikhol vokalisti Solmaz, komik bir tesadüfle tanışır ve dost olur. Solma... » »


Seanslar »» Fragman »»