Sinema

Cin Çeşmesi
Cin Çeşmesi
Gösterim Tarihi :
2 Şubat 2018 Cuma
Yönetmen :
Tuncer Gürbüz
Tür :
Korku,Gerilim
Oyuncular :
Mustafa Miraç Kaya, İlayda Özdoğan, Yavuz Çetin, Yaşar Aydınlıoğlu, Ece Baykal
Senaryo :
Mustafa Kaya
Yapım :
2017 Türkiye


Kardeş olan Raziye ve Kanber Hoca, Kamil ile Şerife’ye aşıktır. Fakat Kamil’in annesi Hatice oğlunu Raziye’den ayırır ve Kanber’in sevgilisi Şerife ile evlendirir. Sevdiklerine kavuşamayan kardeşler köyü lanetler ve bunun için Kulyas cinleri ile anlaşma yapar. Aynı dönemde Raziye de, Şerife de hamiledir ve ikisinin de kızı olur. Kendi kızını korumak isteyen Raziye bebekleri değiştirir. Raziye’nin aldığı bebek talihsiz bir şekilde ölür, Şerife ise kendi bebeği sanarak Melek’i büyütür. Başka köyde yaşayan çoban Hasan’ı büyü ile zengin eden Raziye, Hasan’ın oğlu Emrah'ın Melek ile evlenmesini şart koyar. Bu yüzden birbirlerine aşık olan İsa ile Melek ayrılır ve Melek, Emrah ile evlenir. Yıllar sonra köye geri dönen İsa, korkunç bir sırrı açığa çıkaracaktır. Eski büyünün bozulmaması için her beş senede bir kurban verilmelidir ve sıradaki kurbanlar Emrah, İsa ve Melek’tir...
Gösterildiği Salonlar
» Çerkezköy Cine MY Erna 0282 726 23 06

11:15 13:15 15:15 17:15 19:15 21:00
» Gelibolu Cine My Sinema

11:00 15:00 19:00
Gösterimdeki Filmler
Tavşan Peter
(Peter Rabbit)

Y: Will Gluck
Yaramaz tavşan Peter ve arkadaşı, boş bir kır evini sahiplenmişlerdir. Eve yerleşen kahramanlar günlerini gün etmekte ve sakin bir hayat sürmektedir. Ancak bu durum, sura... » »


Seanslar »» Fragman »»
Canavar Gibi Frankenstein

Y: Özgür Bakar
İstanbul'un Balat ilçesinde üç kağıtçı ve dolandırıcı biri olarak tanınan Gürbüz, cep telefonu satışı yapmaktadır. Bir gün, mafya babası Sarı Kenan (Hüseyin Elmalıpınar) ... » »


Seanslar »» Fragman »»
Görevimiz Tatil

Y: Murat Şeker
4 ferdi olan Mutlu ailesinin aile reisi Sıtkı, cimriliğiyle bilinen bir adamdır. Eşi Türkan ise yaşadığı hayattan bıkmış, kocasının aileye olan ilgisizliğinden şikayetçid... » »


Seanslar »» Fragman »»
Samson

Y: Bruce Macdonald
Eski Ahit'in akıllara kazınan kahramanı Samson, insanüstü güçlere sahip olan bir adamdır. Silah olarak kullandığı oyma bir kemik sayesinde düşmanlarını darmaduman etmekte... » »


Seanslar »» Fragman »»
Beni Adınla Çağır
(Call Me By Your Name)

Y: Luca Guadagnino
1983 yılı yazı sırasında 17 yaşındaki Amerikalı-İtalyan Elio Perlman günlerini ailesinin İtalya'nın kuzeyindeki 17. yüzyıldan kalma villasında klasik müzik yaparak, okuya... » »


Seanslar »» Fragman »»
Kırlangıçlar Susamışsa

Y: Muhammet Çakıral
Murat, Karadeniz'in yeşil ile iç içe geçmiş bir dağ köyünde kendi halinde yaşayan bir fotoğrafçıdır, aynı zamanda bölgede belgesel filmler çekerek yaşar. Köyde sakin bir ... » »


Seanslar »» Fragman »»
Alem-i Cin

Y: Özgür Bakar
Genç bir kadın olan Yeliz, 25. doğum gününden sonra kabus görmeye başlar. Başlarda durumu pek önemsemese de kabus görmeye devam ettikçe korkuya kapılır. Durumu daha da ci... » »


Seanslar »» Fragman »»
Dünyanın Bütün Parası
(All The Money In The World)

Y: Ridley Scott
Amerika'nın sayılı zenginlerinden olan John Paul Getty'nin 16 yaşındaki torunu kaçırılır. Fidye olarak 17 milyon dolar istenmektedir. John Paul Getty Jr.'ın annesi Gail, ... » »


Seanslar »» Fragman »»
Mutlu Canavar Ailesi
(Happy Family)

Y: Holger Tappe
Wishbone ailesi mutlu olmaktan çok uzakta olan bir ailedir. Bir aile olarak yeniden bağlanma girişimi ailenin annesi Emma'dan gelir. Emma aileyi toplamak için eğlenceli b... » »


Seanslar »» Fragman »»
Sofra Sırları

Y: Ümit Ünal
Tv de aşçılık programı sunan popüler bir aşçının gerçek benliğinde seri katil yatmaktadır. Neslihan kocası tarafından aldatılmış bir kadındır. Bunu gruruna yediremeyen Ne... » »


Seanslar »» Fragman »»
Hadi Be Oğlum

Y: Bora Egemen
Bir balıkçı olan Ali, hayatını küçük oğlu Efe'ye adamıştır. Ali’nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan E... » »


Seanslar »» Fragman »»
Kapıdaki Sır

Y: Mehmet Ali Zaim
200 yıl önce bir kadının kocası tehlikeli bir tarikat ile bir anlaşma yapar. Ancak bir süre sonra yaptığı anlaşmaya bağlı kalmayarak tarikatın kurallarını çiğner. Adam bu... » »


Seanslar »» Fragman »»
Kara Panter
(Black Panther)

Y: Ryan Coogler
Babasının ölümünden sonra Wakanda Kralı olan T'Challa, hakkı olan tahta sahip çıkmak için izole yaşayan ancak teknolojik açıdan ileri seviyede olan halkına geri döner. An... » »


Seanslar »» Fragman »»
Özgürlüğün Elli Tonu
(Fifty Shades Freed)

Y: James Foley
Jamie Dornan ve Dakota Johnson, dünya çapında çok satan “Elli Ton” fenomeninin üçüncü bölümünden uyarlanan 'Özgürlüğün Elli Tonu' filminde Christian Grey ve Anastasia Ste... » »


Seanslar »» Fragman »»
Güzel Adam Süreyya

Y: Gökçe Kaan Demirkıran
Eyüp’de doğan çocukluğu ise Zeytinburnu’nda geçen Süreyya Soner, çok sevdiği dayısı onu Beşiktaşlı yaptığında henüz 8 yaşındadır. Semt takımlarında kalecik yapan Süreyya,... » »


Seanslar »» Fragman »»
Kayhan

Y: Togan Gökbakar
Filmin hikayesi okulun geleneksel pilav gününe lise arkadaşlarını görmek için heyecanla gelen Kayhan’ın, kendisine hediye edilen 98 mezunları yıllığını görünce yaşadığı b... » »


Seanslar »» Fragman »»
Cebimdeki Yabancı

Y: Serra Yılmaz
Yedi eski dost bir akşam yemeğinde bir araya gelmeye karar verir. Herkes sofranın başında oturmuş sohbet etmekte, şen kahkahalar eşliğinde yemek yemektedir. Yemek sırasın... » »


Seanslar »» Fragman »»
Labirent: Son İsyan
(Maze Runner: The Death Cure)

Y: Wes Ball
Thomas ve arkadaşları Labirent'ten kurtulmalarının ardından hapsoldukları tesisten kaçmayı başarmış ve dünyayı pençesinde tutan acımasız organizasyon W.I.C.K.E.D.'e diren... » »


Seanslar »» Fragman »»
Ölümlü Dünya

Y: Ali Atay
8 kişiden oluşan geniş bir aile olan Mermer Ailesi, Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işletmektedir. Sıradan, sade bir yaşamları olan bu insanların, uzun süred... » »


Seanslar »» Fragman »»
Deliha 2

Y: Gupse Özay
Temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan ve sürekli başına dert açan Zeliha aşk hayatını bir kenara bırakıp artık kariyer yapmanın yolunu arar. Hayallerinde aşçı ol... » »


Seanslar »» Fragman »»
Arif v 216

Y: Kıvanç Baruönü
Esnaf Arif ve yakın arkadaşı robot 216'nın yeni maceralarını işleyecek olan filmde başrolleri Cem Yılmaz ile Ozan Güven üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Kıvanç ... » »


Seanslar »» Fragman »»
Bobi: Dikenlerin Gücü Adına!
(Bobby the Hedgehog)

Y: Jianming Huang
Gururlu ve kibirli Bobi, kirpi kabilesindeki en güçlü aynı zamanda da en isyankar ve sıradışı kirpidir. Tie Tui ile tutuştuğu kavgada yaralanan Bobi hafızasını kaybeder. ... » »


Seanslar »» Fragman »»
Aile Arasında

Y: Ozan Açıktan
21 yıllık eşinin aniden terk ettiği Fikret ve 21 yıllık müzisyen sevgilisi tarafından bırakılan müzikhol vokalisti Solmaz, komik bir tesadüfle tanışır ve dost olur. Solma... » »


Seanslar »» Fragman »»